Škola v přírodě

Tento rok 6. A a  9. A a Poláškovic kluci Tobík a Miky na škole v přírodě. Slavili tam 5 svátků v anglickém stylu, byly to Vánoce (Christmas), Valentýn (St. Vallentine´s day), Velikonoce (Easter), Helloween a Díkůvzdání (Thanksgiving). Týmy byly rozděleny a pojmenovány podle svátků, které jsme slavili. Každý den byl referát od jednoho týmu, který ho měl určen podle jmen týmu. První den byly Vánoce a slavili se Vánoce, kdy se zdobili perníčky. Druhý den byl Valentýn, byla soutěš s názvem Amorův šíp. Děti si musely vyrobit vlaštovky a kdo ji hodil nejdál tak jeho tým vyhrál. Další den byly Velikonoce a to se šlo na 8km výlet a malovali se vejce, ale největší překvápko bylo, že přijel Matěj Cvrk. Další den byl Helloween a to byl karneval v kostýmech. Na konec bylo Díkůvzdání a to byl jenom referát a jelo se domů. Škola v přírodě byla super a hodnotím ji 11 jack-o-lenterns z 10.