Příbram v mobilu

Naše město má novou mobilní aplikací „Příbram v mobilu“. Stáhnout si ji můžete zdarma v obchodě Google play.

V aplikaci můžete například sledovat, co je nového, nebo se podívat, jaké akce se u nás budou konat. Můžete také nahlásit problémy, které je možno pomocí fotoaparátu vyfotit. Velmi užitečné jsou také jízdní řády nejen linek MHD, ale i linek PID a SID, které jezdí mimo Příbram. Možno je, si i zobrazit jaké služby Město nabízí. Mezi nimi je i naše škola, u které je uvedena i naše webová adresa. Další kolonkou, je „Poznej Příbram“, kde si lze najít například restaurace nebo památky. Tato kolonka je spíš pro turisty. Zajímavá dovednost této aplikace je, sledování webových kamer na zajímavých místech například z Jiráskových sadů, Autobusového nádraží nebo ze zimního stadionu. Další kolonky jsou: „Úřad“ „SOS kontakty“, „Ankety Facebook“, „Youtube“ a“O aplikaci“.

Tuto aplikaci Vám mohu doporučit.