Planetárium

V úterý 5.11 6.A a 6.B jela do planetária. Jelo se do Prahy a jelo se autobusem. Program byl otáčení Země a bylo tam hodně škol nebo školek, já nevím přesně kolik, ale bylo tam hodně dětí. Byly tam i různé modely třeba dalekohled, ktérý má na konci zrcadlo a ukazuje na strop, na kterém jsou světýlka, která představují hvězdy. Pak tam byl dalekohled a

       

tím myslím opravdický dalekohled 👍👌. A na konec bylo kino, ve kterém jsme viděli starý projektor, ale ten nějak nefungoval👍. Asi proto tam byli ještě menší projektory, které fungovaly😓. A ten film byl zajímavý, trval kolem 20ti minut.

Tady jsou fotky z naší exkurze.

   

Planetárium bylo ÚŽASNÉ a já ho hodnotím  11 dalekohledů, které nefungují, z 10.