Divadlo Antonína Dvořáka hra Jak jsem vyhrál válku

Byli jsme se školou v divadle na hře „Jak Jsem Vyhrál válku“ s Alešem Hámou stvárňujícího Ernesta Goodbyho. Někteří si možná z představení pamatují jen prví část, kdy pan Háma vešel na pódium v civilním oblečení, přinesli mu košili a kalhoty a začal se převlékat, pro rodiče co si čtou tento článek nemějte strach pochopitelně, že měl spodní prádlo.

Zbytek představení byl pochopitelně také zajímavý. Goodbody nastoupil do armády s cílem stát se velitelem. Svým pozitivním, poctivým přístupem a nemožností dovedl své nadřízené dosti rychle k šílenství. Ve snaze jeho nadřízených se Goodbodyho zbavit byl rychle povýšen a tak se mu jeho sen splnil.

Osobně představení moc doporučuji a pokud máte chuť tak 28.11, 2.12, 3.12 máte šanci tuto hru vidět.