Anděl

Dne  28.11 jsme byli na výstavě v Sokolovně v Příbrami, která se jmenovala „Anděl“. Když jsme tam přišli, tak jsme se posadili a poslouchali paní průvodkyni, která nám řekla, co všechno můžeme vidět. Pak nám dala paní učitelka asi  hodinu rozchod. Já jsem  si všechno prohlédl a potom jsem si koupil svícen, dřevěný stromeček a kouličku. Mohli jsme si taky něco vyrobit – hvězdy, přáníčka a všechno možné. Když jsme se sešli, tak tak jsme vyrazili zpátky do školy.

                                                                                                        Moc se mi to líbilo.

                                                                                                                                                                      Miki Polášek

keramický sněhulák p.u Zelenkové

zlatá koule p.u Zelenkové