Dnes jsem přinesl do třídy vánoční věnec z perníku od máminy kamarádky. Nosím tenhle perníkový věnec každý rok, a každý rok ho chce někdo sníst. A většinou někdo uštípne alespoň tu bílou polevu. Svíčky zapalujeme buď v pondělí nebo v pátek nebo prostě v týdnu, když se na to zapomene. Jediný, kdo to může zapálit, je paní učitelka. Sfoukne se po hodině, aby se o něj děti nespálily. Většinou ho děláme s mámou a i ho zdobíme. Uděláme vždycky dva a ten, který se nám líbí tak ten si necháme. Věnec se ve třídě líbí a hodnotím to 11 perníky z 10.

