Karanténa by Libor

Jsem žákem 7.B. a chtěl by jsem napsat o tom ,co já dělám v období karantény.Je to velmi těžké,jak pro mě ,tak pro mé rodiče ,kteří musí v rámci karantény jezdit do Prahy za prací.Jezdí autem,střídají se a vycházejí si vstříc podle služeb v práci.
Tatínek jako saniták v Nemocnici na Bulovce, je v každodenním ohrožení. Vůbec to nemá lehké, taky má strach,aby nás třeba nenakazil.Maminka dojíždí na parlament a dohlíží na čistotu a desinfekci veškerých prostor v budově.
Snažím se jim pomoci tím ,že nachystám snídani ,když mají volno,vynesu koš,zapnu myčku,vytáhnu prádlo z pračky a pověsím ho , povysávám .Jsou to maličkosti,ale i tímto rodičům pomůžu.Pak si vypracuji nějaké úkoly a když něčemu nerozumím ,poprosím rodiče ,aby mi to v rámci možností vysvětlili. Snažím se, je tím nezatěžovat mají toho taky hodně. Musím se přiznat, že mi moc samostudium nevyhovuje .
Po večerech pomáhám mamince se šitím roušek ,které šije pro kolegy do práce, ale i lidem, kteří roušky nemají.
A to je asi všechno, je to náročné pro nás všechny .Chybí mi kamarádi, spolužáci i vy paní učitelky ,učitelé.
Doufám ,že brzy boj s koronavirem vyhrajeme .DRŽTE SE !!!