HLASOVÁNÍ

Dobrý den,

byli bychom rádi, kdybyste se zapojili do našeho hlasování v rámci školního participativního rozpočtu.

Informace o jednotlivých projektech najdete zde v elektronickém školním časopise.

Hlasování bude probíhat on-line z vašich domovů od soboty 7. listopadu do pátku 13. listopadu.

Výsledky budou zveřejněny ve školním elektronickém časopisu a na stránkách školy.

Od svých třídních p. učitelek obdržíte mailem PIN kód pro přihlášení do hlasování a odkaz na internetovou stránku, kde bude hlasování probíhat.

Tuto stránku si zadáte do prohlížeče. Do hlasování se přihlásíte svým PIN kódem. Objeví se vám zadané projekty a vy už můžete vybírat. Protože do užšího výběru postoupily čtyři projekty, máte možnost udělit 2 hlasy (vybrat dva různé projekty).

Předem vám moc děkujeme za hlasování.

Ať vyhraje ten nejlepší projekt!