ŠKOLNÍ DRUŽINA NEZAHÁLÍ

Zatím co my velcí na druhém stupni jsme si užívali tematických kurzů či sportovních aktivit, malí žáčkové z družiny od září absolvovali spoustu zajímavých akcí.

Hned v září se měli podívat na příbramské dopravní hřiště. Poprvé se to nepodařilo, protože tuhle výpravu zhatil déšť. Podruhé už to klaplo a děti si tak mohly vyzkoušet různé dopravní prostředky a seznámit se s dopravními značkami.

                            

 

                   

 

 

Naše škola spolupracuje s Hornickým muzeem a družina velmi často navštěvuje jeho expozice. Tentokrát zavítala na Ševčinský důl.

                           

 

                          

 

                          

 

                           

                         

                           

Na školním hřišti se mohli podívat na práci záchranářských psů.

                       

 

               

 

                                     

 

 

Dvakrát už malí žáčci navštívili pobočku knihovny Jana Drdy na Březových Horách, odkud si hlavně prvňáčci odnesli přihlášky a paní knihovnice si pro ně vždy připraví i nějakou zajímavou aktivitu, takže občas si i něco vyrobí. Tentokrát to byli skřítkové …….